Indicators on Youtube İzlenme Satın Alma You Should Know

Farklı bir konuda yazdığınız zaman etkileşim alamamanızın bir nedeni üstte ifade ettiğimiz faktörler olabileceği gibi, o farklı konunun arama hacminin düşük olması veya içeriğinizin yetersiz olması da bir diğer etmen olabilir.

Sizden ne bekliyorlar? Siz bunu ne kadar karşılıyorsunuz? Etkileşiminiz ne durumda? Bu tarz soruları cevaplandırdığınızda başarının gelişi yakındır.

Bot abone aldığınızda youtube bu hesapları farkettiği zaman komple olarak kapatmaktadır. Lakin bu silinmenin ne zaman olacağı belli değildir. Youtube her güncelleme yaptığında sistemine bot taraması yapmaktadır.

Neyse ki kanalınızı konumlandırmak ve markalamak için bir MBA diplomasına ihtiyacınız yoktur. Yapmanız gereken tek şey sadece basit bir slogan oluşturmak.

four-)ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞARAK: Herkesin de yapması gereken bir durumdur. Yani kimin arkadaşı arkadaşına lawnım etmez ki? Sizin de ilk önceliğiniz arkadaşlarınızla kanalınızı paylaşarak olsun.

Ele almamızı istediğiniz özel bir konu ya da bu yayında ilave etmemizi arzu ettiğiniz detay var ise, bize mutlaka yazınız.

benim bir youtube kanalım var ve oyun oynuyorum ama ne abonem artworkıyor ne de videolarım like alıyor sizden ricam gözatarsanız sevinirim.kanalımın linki

hızla artmasını sağlamaktadır. Youtube kaynak platformunda yeni kanal oluşturanlar, hizmetlerimizden faydalandıklarında, satın aldıkları abonelerin hemen aktif olup olmayacağını merak etmektedir. Sitemiz üzerinden on the net

Youtube kanalınız genellikle bu veya bu şekildedir. Siz bu kanala abone olduktan hemen sonra hesabınızın sol kısmında artworkık bu kanalları görmeye başlarsınız.

Aklınıza takılan tüm sorular için canlı destekten veya iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz. Youtube’ın yanı sıra bir instagram hesabınız varsa instagram beğeni satın al hizmetimizi de incelemek isteyebilirsiniz.

Cevap çAlright basit. Kapanış ekranınızda “Close Card”lar ekleyerek, diğer videolarınızın tanıtımını yapın. İşte sizing kanalımdan bir örnek:

Abonelik tüm platformlarda olduğu gibi Youtube platformunda da önemli olgulardan birisidir. Geniş kitlelere ulaşabilmeyi ve kanal kalitesini gösteren en somut detaylardan birisidir. Bu yüzden bir Youtube kanalınızdaki abone sayınızın mutlaka yüksek seviyede olmasını sağlamalısınız.

Havale/EFT ile abone satın alabilirsiniz. Havale/EFT ile youtube abone satın almak istiyorsanız WhatsApp canlı destek hattımızdan bizimle iletişime geçerek measurement uygun olan bankanın hesap numarası veya IBAN’ı talep edebilirsiniz.

Sunduğumuz tüm takipçilerimiz organik olup, hesabınız advertına bir güvenlik problemi oluşturmamaktadır. Sağlam bir alt yapıyla verilmekte olup, hesabınızla hedeflediğiniz noktaya ulaşmanızı sağlamaktadır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Indicators on Youtube İzlenme Satın Alma You Should Know”

Leave a Reply

Gravatar